Spedycja
krajowa

Obsługa na najwyższym poziomie

Euro-Seven to prężenie rozwijająca się firma spedycyjno-transportowa. Ponad 10 lat istnienia na rynku transportu krajowego i międzynarodowego oraz zdobyte w tym czasie doświadczenie poskutkowało stworzeniem solidnej, rzetelnej firmy, która nie boi się wyzwań i zawsze wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich Klientów. Oferujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie, gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług transportowych oraz pełen profesjonalizm. Posiadamy własny tabor oraz współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami i odpowiedzialnymi kierowcami, dlatego każdego zadanie wykonywane jest solidnie i na czas. Oferujemy naszym Klientom przewóz towarów na terenie naszego kraju oraz transport międzynarodowy, który obejmuje zakres Europy Wschodniej i Zachodniej. Gwarantujemy elastyczność, rzetelność oraz pełne bezpieczeństwo przewozu dzięki ubezpieczeniu przewożonego towaru w wysokości 250 000 EUR.

Stawiamy na kompleksowe rozwiązania, dlatego naszym Klientom proponujemy przewóz towarów, dbałość o logistyczne rozwiązania, usługi związane z magazynowaniem oraz załadunkiem i przeładunkiem towarów. Staramy się optymalizować wszystkie koszty i czas, dzięki czemu grono naszych usatysfakcjonowanych Klientów stale się powiększa. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dostosowując optymalny sposób transportu w zależności od rodzaju i specyfiki ładunku. Proponujemy Państwu przewozy całopojazdowe, ładunki częściowe, a także przewozy drobnicowe na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej. W naszej ofercie znajdą Państwo takie kierunki jak Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Włochy, Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Czechy, Słowacja i Austria. Oferujemy także usługi transportowe międzynarodowe do krajów poza Unią Europejską – Norwegia i Szwajcaria. Euro-Seven jest firmą, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego jesteśmy otwarci na powiększanie swojej działalności o nowe rynki zagraniczne w ramach zgłaszanego przez Państwa zapotrzebowania.

Transport krajowy i międzynarodowy

W zakresie oferowanych usług przez firmę Euro-Seven znajdą Państwo kompleksowe rozwiązania z zakresu transportu krajowego, transportu międzynarodowego oraz spedycji. Posiadamy szeroki wachlarz rozwiązań i działamy na wielu płaszczyznach. Doświadczenie, z którego korzystamy gwarantuje Państwu, że powierzone ładunki zostaną dostarczone w odpowiednie miejsce na czas, szybko, solidnie, bezproblemowo i bezpiecznie. Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza. Działając na tak dużym terenie jak cała Unia Europejska mamy świadomość jak ważna jest dobra organizacja i pełna kontrola nad powierzonym ładunkiem. Wyspecjalizowana kadra spedytorów czuwa nad każdym przewozem i dba o każdy szczegół.

Euro-Seven posada bardzo szeroki wachlarz proponowanych rozwiązań. Własny tabor oraz szeroka baza przewoźników umożliwiają przewóz ładunku autami o różnej kubaturze i ładowności. Posiadamy standardowe naczepy, platformy, naczepy chłodnie oraz naczepy MEGA. Dysponujemy plandekami z wózkiem do załadunku i rozładunku oraz zestaw HDS z podobną konfiguracją. Bardzo dużym atutem, który posiadamy są naczepy z rozsuwanymi portalami tylnymi pozwalające na załadunek szerszych towarów np. dużych maszyn rolniczych czy maszyn budowlanych. Umożliwiamy także transport chłodniczy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego wśród naszych zleceń transportowych pojawiły się także zlecenia nietypowe. Możemy pochwalić się na przykład transportem trawy w rolkach na Stadion Narodowy, transportem maszyn i urządzeń na duże międzynarodowe imprezy czy przewozem elementów ekspozycji targowych. Oferowane przez nas usługi transportowe wykonywane są zawsze na najwyższym poziomie. Wiemy jak ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo powierzanych nam ładunków, dlatego posiadamy niezbędne certyfikaty i licencje, a nasi pracownicy to kadra doświadczonych i wyszkolonych profesjonalistów. Dbamy o każdy szczegół i pragniemy sprostać Państwa oczekiwaniom.

Spedycja

Istniejmy na rynku spedycji od ponad 10 lat. Cechuje nas doświadczenie, wiedza i umiejętności. Organizujemy transporty na terenie naszego kraju jak i Unii Europejskiej, a także do krajów poza UE. Prężnie się rozwijamy i jesteśmy otwarci na nowe rynki wedle potrzeb naszego Klienta. W ramach naszych kompleksowych rozwiązań oferujemy transport pojedynczych palet, częściowego ładunku oraz przewozy całopojazdowe. Posiadamy własny tabor oraz bogatą bazę przewoźników, z którymi współpracujemy oraz posiadamy własną strzeżoną bazę transportową. Dbamy o szybkie logistyczne rozwiązania, kontrolujemy każdy zlecony ładunek krok po kroku, od początku do końca zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie usługi związane z formalnościami, dokumentami, przewozem, załadunkiem, rozładunkiem i odbiorem towaru były przeprowadzone w oparciu o najwyższe standardy obsługi. Jesteśmy zawsze na bieżąco ze wszystkimi zleceniami transportowymi, które otrzymaliśmy do wykonania. Gwarantujemy szybkie płatności, terminowość i skuteczność. Dobra organizacja to nasza domena.

Przewieziemy każdy ładunek

Adres

  • ul.Dworcowa 5, Rosko
    64-730 Wieleń

Kontakt

  • +48 67 256 30 86

E-mail

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


EURO-SEVEN 2020. 

firma spedycyjna, spedycja, firma transportowa, transport spedycja, usługi transportowe, spedycja międzynarodowa, spedycja krajowa, transport chłodniczy, transport samochodów, transport krajowy i międzynarodowy, przewozy międzynarodowe